درباره ما

پایگاه آشپزی و خانواده پابی یک وب سایت خصوصی اجرا شده توسط تیم کوچک از افرادی است که سعی می کنند بدون تعصب برای ارائه مطالب و روشهای یک زندگی سالم با پوشش موضوعات مربوط به مواد غذایی،آشپزی، تغذیه، بهداشت ، شیوه زندگی ، خانواده ، تربیت فرزندان و همسر داری سرویس قابل قبولی را برای شما کاربران محترم ارائه نماییم.

اینترنت می تواند یک منبع غنی از اطلاعات ، در تمام مواردی که شما به دنبال آن هستید باشد، اما همچنین می تواند منبعی از سردرگمی و تناقض باشد. چگونه شما می دانید وب سایتی را که پیدا کرده اید قابل اعتماد است؟

اطلاعات صحیح ، با کیفیت بالا هدف مهم تیم پایگاه آشپزی و خانواده پابی است . سعی تیم ما ارائه و جمع آوری اطلاعات واقعی و علمی بر اساس شواهد و مستندات مربوط به مطالب ثبت شده در این پایگاه می باشد.شایان ذکر است که با توجه به تمامی این مسائل ، بهترین گزینه نظر پزشک و کارشناسان در زمینه مراقبت های پزشکی ،غذایی ، سلامت و بهداشتی است.

با مکاتبات انجام شده با گروهی از پزشکان متخصص و کارشناسان مجرب در گروه های مختلف به زودی ارتباط مستقیم شما را ایجاد نموده و میتوانید جواب پرسشهای خود را از متخصصین و کارشناسان مربوطه جویا شوید.

اگر سوالی دارید، انتقادات ، نظرات، پیشنهادات، و یا اگر شما پزشک ، متخصص یا کارشناس در موضوعات پزشکی ، مواد غذایی، تغذیه، بهداشت ، شیوه زندگی ، خانواده ، تربیت فرزندان و همسر داری می خواهید با ارسال مطالب علمی و عملی ، موضوعات و دستورات آشپزی ما را یاری نمایید، میتوانید پیام های خود را به contact@cooking.pabi.ir ارسال نمایید.

پایگاه آشپزی و خانواده پابی مجموعه ای از دستورات تست شده آشپزی و مقالات مختلف برای تهیه بسیاری از غذاها، دسرها، کیک ها و نوشیدنیها می باشد. تیم آشپزی پابی با همکاری سرآشپز های حرفه ای و افراد باکه در امر آشپزی دستی بر آتش دارند سعی بر راحت تر نمودن دستورات آشپزی و جایگزین های راحت جهت آشپزی بهتر و پخت و پز غذای سالم برای خانواده می باشد. تیم آشپزی پابی  نهایت سعی خود را در جهت ساده نمودن مطالب و مرحله مرحله نمودن آنها به کار گرفته است.

لطفا توجه کنید: در حال حاضر ما مجاز به پاسخگویی سوالات مربوط به شرایط خاص پزشکی، بهداشتی و آرایشی و …نیستیم و اطلاعات ارائه شده در این وب سایت توصیه های پزشکی جایگزین نیست. اگر شما دارای ناراحتی یا مریضی هستید بهتر است به دکتر خود مراجعه نموده پس بهتر است از کارشناسان یا متخصصان مربوطه کمک بگیرید.

برای توصیه های پزشکی و تشخیص با دکتر خود مشورت کنید.

باتشکر از حسن سلیقه و انتخاب شما

دیدگاهتان را بنویسید